Standardpaketi hinnas sisaldub 4 eraldi koguse nabaväädikoe säilitamine. Teadus areneb aga pidevalt – kasvab kliiniliste uuringute arv, mis järjest enam laiendab ravivõimalusi mesenhümaalsete tüvirakkudega. Diagnooside hulk, mil need rakud tõhusat abi pakuvad, suureneb järjepidevalt.

See teadmine on kasvatanud ka meie klientide soovi säilitada võimalikult palju proove. Seetõttu pakumegi võimalust lisaks neljale nabaväädikoe segmendile säilitada veel viis segmenti – see tähendab kokku üheksa eraldi kogust. Kui säilitada suurem arv tüvirakuproove, siis on võimalik kasutada neid enamate haigusjuhtude korral või ka teiste pereliikmete raviks. Selline võimalus lisab kindlustunnet tervele perele.

Mesenhümaalseid tüvirakke on kasutatud kliinilistes uuringutes sadade haiguste ja seisundite puhul alates autismist, artriidist, ajuhalvatusest kuni südamehaiguste, insultide ja hulgiskleroosini – tõenduspõhist materjali on palju, mistõttu on alust arvata, et võimalused elusid päästa või parandada on tulevikus veelgi laialdasemad.

Nabaväädikoe tüvirakkudel on võime kiiresti paljuneda. Tüvirakkude kultiveerimise kohta on teaduslikult kinnitatud meetodid. See võimaldab säilitada nabaväädist suurema arvu segmente. Pärast sulatamist saab igat proovi paljundada seni kuni on saadud raviks vajalik arv tüvirakke. Olenevalt diagnoosist ja patsiendist, on raviks vajalike tüvirakkude arv varieeruv. Mida rohkem proove on säilitatud, seda rohkem on ka võimalusi neid tulevikus kasutada.