Future Health Biobank

Future Health Biobank on maailma üks suurimaid ja usaldusväärsemaid tüvirakupanku. Selles biopangas säilitab oma tüvirakke 100 000 perekonda 94–st erinevast riigist. Ka Eestis sündiva lapse vanemad saavad säilitada oma lapse tüvirakud seal.  Sünnitus ja materjali kogumine leiab aset mugavalt Eestis, kuid tüvirakkude säilitamine turvaliselt Inglismaal. Kui säilitamisel olevaid tüvirakke on perel vaja kasutada raviks, siis transpordib Future Health Biobank need kliendi poolt valitud kliinikusse tasuta.
Future Health Biobank on pakkunud isiklike tüvirakkude säilitamisteenust juba 20 aastat. Siin saab säilitada nabaväädivere, nabaväädikoe ja hambasäsi tüvirakke. Samuti on võimalus teha toidutalumatuse skriiningtest
imikutele või väikelastele. Seda saab tellida koos nabaväädi tüvirakkude säilitamisega või eraldi teenusena.
Future Health Biobank on vabastanud tüvirakke autismi, ajuhalvatuse, 1. ja 2. tüübi diabeedi, talasseemia, Fancon’i aneemia raviks, kuid samuti põlveliigese taastamiseks, suulaelõhe korrigeerimiseks ja ka kosmeetiliseks raviks. Üks viimaseid proove sel aastal saadeti aju kahjustuse ja sellest tekkinud neuroloogiliste sümptomite raviks.

Miks säilitada oma lapse tüvirakud just selles pangas:

  • Maailma enim litsentseeritud ja akrediteeritud tüvirakupank
  • Kõrgtehnoloogilised laborkäitlusmeetodid
  • Aastakümnete pikkune rakkude säilitamise kogemus
  • Ülim turvalisus rakkude säilitamiseks on tagatud mitmekordsete turvasüsteemidega
  • Ainus rahvusvaheline tüvirakupank, kellel on nõustamiskeskus Eestis. Nõustamiskeskus ELUMUS annab infot tüvirakkude ja nende säilitamise kohta eesti, vene, inglise ja soome keeles.
Coverlayer